ELLA (26)

Az IIF Program keretében, a SZTAKI IBM Szoftver Osztályán és Hálózati Főosztályán fejlesztették ki az ország első elektronikus levelező rendszerét, az ELLÁ-t, amely kezdetben a HBONE hálózaton működött. A fejlesztők Háy Borbála, Détári György, F. Liska Tibor és Lukács Katalin.

Year 26
Display_Date 1988
Media_Credit

Forrás: SZTAKI

Media_Caption

Háy Borbála

Group Rendszerek
Background #ce6108
Timeline_name A könyvtárak számítógépesítése