ELLA (26)
Az IIF Program keretében, a SZTAKI IBM Szoftver Osztályán és Hálózati Főosztályán fejlesztették ki az ország első elektronikus levelező rendszerét, az ELLÁ-t, amely kezdetben a HBONE hálózaton működött. A fejlesztők Háy Borbála, Détári György, F. Liska Tibor és Lukács Katalin.
| Year | 26 |
| Display_Date | 1988 |
| Media_Credit | Forrás: SZTAKI |
| Media_Caption | Háy Borbála |
| Group | Rendszerek |
| Background | #ce6108 |
| Timeline_name | A könyvtárak számítógépesítése |