iTA/1849
Nyári Krisztián
Így lett belőlem hazaáruló bitang. [Kozma Lászlóról]
In: Index. hu, 2026. május 9. 6 p.
Megemlékezés Kozma Lászlóról, az első magyarországi számítógép megalkotójáról, a magyar távközlés modernizálójáról; kiemelve az 1949-es Standard-per időszakát, melyben Kozmát is elítélték.
Elektronikus tárolás:
WP szerver
Fizikai tárolás:
Nincs
Létrehozva: 2026.04.23. 11:39
Utolsó módosítás: 2026.04.23. 11:39